Miejsce:
OSR „Góra Dzikowiec”, Boguszów-Gorce
Dyscyplina:
rowery
Data:
2019-09-08
Organizator:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach, http://www.osir-boguszow.eu
Zapisy do:
2019-09-06 22:00
Opis:

Regulamin zawodów

Informacja o zasadach rozgrywania zawodów, opłatach i harmonogramie zawodów w REGULAMINIE.

Kategorie:
  • Kobiety
  • Masters
  • Elita
  • Hobby Hardtail
  • Hobby Full
Limit zawodników:
brak limitu
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Adamski Alan POL Jawor Hobby Full SDC CREW
2 Andrzejewski Paweł POL Ślęza Masters Endurocorp
3 Bartnicki Mikołaj POL Wałbrzych Hobby Full -
4 Czerkasiewicz Patryk POL Złotoryja Hobby Full -
5 Durlik Jakub POL Częstochowa Masters SC Team
6 Dzielędziak Tomek POL Unisław Śląski Hobby Full Onion Crew
7 Frątczak Justyna POL Czarny Bór Kobiety -
8 Frątczak Michał POL Michałkowa Hobby Full Bike Planet
9 Frontczak Jakub POL Łódź Masters Freaky Rippers
10 Gaweł Jakub POL Jawor Hobby Full -
11 Górski Jakub POL Inowrocław Hobby Hardtail -
12 Hasiak Oliwier POL Wałbrzych Hobby Full -
13 Ignarski Dawid POL Wolbromek Hobby Hardtail SDC CREW
14 Jałowiec Michał POL Srebrna Góra Hobby Full -
15 Kłossowski Maciek POL Nowa Ruda Hobby Full Ninja Team
16 Kosiński Piotr POL Wrocław Masters 3 Racing Downhill Group
17 Koziatek Kacper POL Boguszów-Gorce Hobby Hardtail Onion Crew
18 Kozubski Konrad POL Złotoryja Hobby Full DH Grodziec
19 Kurdelski Kacper POL Kcynia Hobby Hardtail Enduro Bydzia
20 Kurtycz Krystian POL Boguszów-Gorce Hobby Full -
21 Łobodziec Maja POL Sobótka Kobiety -
22 Łobodziec Michał POL Sobótka Hobby Full Termos Team
23 Łojewski Adam POL Świdnica Masters Bike Trippin
24 Macuk Mateusz POL Unisław Śląski Hobby Hardtail -
25 Mielczarek Michał POL Sokołowsko Hobby Full SuperSkiBike.pl
26 Miśkiewicz Artur POL Zgierz Masters GO RIDE
27 Mozer Damian POL Wroclaw Hobby Full -
28 Nowacki Julian POL Boguszów-Gorce Hobby Hardtail -
29 Nowacki Aleksander POL Boguszów-Gorce Hobby Hardtail -
30 Nowacki Julian POL Boguszów-Gorce Hobby Hardtail -
31 Olszewski Krzysztof POL Boguszów-Gorce Hobby Full -
32 Osipowicz Hubert POL Głogów Hobby Full -
33 Pabian Jacek POL Strzegom Hobby Full Termos Team
34 Piszczek Radosław POL Żory Hobby Full -
35 Pogoda Jarosław POL Nowa Sól Masters Andzia Team
36 Przybysławska Patrycja POL Mokronos Górny Kobiety -
37 Rynkiewicz Paweł POL Nowa Ruda Hobby Full -
38 Sasiela Bartosz POL Kamienna Góra Hobby Full Kamdża Racing Team
39 Sęktas Krzysztof POL Złotoryja Hobby Full Downhill Złotoryja
40 Sęktas Jakub POL Złotoryja Hobby Full -
41 Skrzypczak Igor POL Opole Masters Opolskie Centrum Profilaktyki Środowiskowej
42 Starus Łukasz POL BRATOSZEWICE Hobby Full Hadronsport
43 Szczygieł Paweł POL Starków Hobby Hardtail -
44 Szmeruk Maksymilian POL Wałbrzych Hobby Hardtail -
45 Sznipko Adam POL Gorzów Wlkp. Masters LasKutasRiders
46 Szpiech Maciej POL Niemodlin Elita -
47 Szumny Tomasz POL Jawor Hobby Full -
48 Tłusty Jakub POL Jawor Hobby Full -
49 Urbanowski Mateusz POL Paszowice Hobby Full SDC CREW
50 Wesołowski Kacper POL Wałbrzych Hobby Full -
51 Wiewióra Grzegorz POL Boguszów-Gorce Hobby Hardtail -
52 Woźniak Łukasz POL Oleśnica Hobby Full -
53 Zalewski Ernest POL Bytom Odrzański Hobby Full -
54 Zapała Marcin POL Nowa Ruda Hobby Full Ninja Team
55 Zapała Marcin POL Nowa Ruda Hobby Full Ninja Team
56 Zatorski Marcin POL Jerzmanice-Zdrój Hobby Full -
57 Zdral Jarosław POL Strzegom Masters TMMP bike Team
58 Zelek Mateusz POL Wrocław Hobby Hardtail Hardtail Hardcore
59 Zięba Miłosz POL Wałbrzych Hobby Full -