Miejsce:
Kraków
Dyscyplina:
rowery
Data:
2019-06-29
Zapisy do:
2019-06-28 20:00
Opis:

Regulamin zawodów

Wybrane fragmenty z regulaminu:

"Nie Pompujesz - Nie Jedziesz" to ogólnodostępne zawody na rowerach i hulajnogach,  w których mogą wziąć udział:

  • w przypadku rywalizacji na rowerach - zawodnicy posiadający licencję Polskiego Związku Kolarstwa (zwanego dalej PZKol), a także amatorzy nie posiadający licencji PZKol.,
  • zawodnicy (amatorzy) rywalizujący na hulajnogach.

Kategoria PRO i AMATOR wg uznania zawodnika. Do kategorii PRO nie jest wymagana specjalna licencja.

Zawody w kategorii DZIECI składają się z dowolnej ilości przejazdów na czas.
Zawody w kategoriach PRO, AMATOR, oraz KOBIETY, HULAJNOGI składają się z przejazdu eliminacyjnego (na czas) oraz przejazdów parami systemem pucharowym.

Opłatę startową należy uiścić w dniu zawodów w Biurze Zawodów. Opłata startowa zawiera numer startowy, wstęp na trasę zawodów i wynosi:

  • 20 zł dla kategorii PRO, AMATOR, KOBIETY i HULAJNOGI
  • 10 zł dla kategorii DZIECI.

Wstępny harmonogram zawodów:
11:00-13:00 ZAPISY I TRENINGI 
13:00-14:00 KWALIFIKACJE - ELIMINACJE CZASOWE 
14:00-15:30 KIDS RACE, HULAJNOGI 
15:30-17:00 TOP 16 - PRO, AMATOR, KOBIETY 
około 17:15 ROZDANIE NAGRÓD

Szczególy w regulaminie!

Kategorie:
  • Kobiety
  • Pro
  • Amator
  • Dzieci (2007 - 2013)
  • Hulajnoga
Limit zawodników:
brak limitu
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Bodzioch Adam POL Kraków Amator -
2 Bugaj Grzegorz POL Kraków Pro BGC Spot
3 Bydoń Sebastian POL Kraków Hulajnoga -
4 Chwieduk Paweł POL Legnica Pro -
5 Czajka Wojciech POL Wieliczka Pro BGC Spot
6 Góra Maciej POL Wrocław Pro -
7 Harpula Jakub POL Kraków Amator -
8 Hytrek Łukasz POL Łódź Pro -
9 Jamroz Bartosz POL Kraków Amator -
10 Jaskot Muchał POL Krakòw Amator -
11 Kłosowski Arkadiusz POL Krosno Amator KSFR Krosno
12 Korgol Grzegorz POL Ochmanów Amator -
13 Krzemiński Tomasz POL Wrocław Pro Agrest dirt
14 Kulasek Mateusz POL Sędziszow Amator -
15 Lukasik Slawomir POL Wieliczka Pro Ns Bikes Diverse Extream Team
16 Migdał Paweł POL Skawina Hulajnoga -
17 Obara Maciej POL Końskie Amator -
18 Ondryszko Kamil POL Kraków Amator -
19 Sas Wojciech POL Kraków Amator -
20 Soczyński Oskar POL Kraków Pro Przypierdol
21 Spyra Grzegorz POL Opole Pro PopieramNapady x BGC spot
22 Stajer Kuba POL Bielsko Biała Amator -
23 Trygar Maciej POL Iwonicz Amator -
24 Tylka Jakub POL Kraków Amator -
25 Wątor Damian POL Skawina Hulajnoga -
26 Wędrychowski Bartosz POL Krakow Dzieci Bmx school