Miejsce:
Szczyrk / Skrzyczne
Dyscyplina:
rowery
Data:
2019-06-30
Organizator:
Fundacja For Event, http://www.for-event.pl/
Zapisy do:
2019-06-27 20:00
Opis:

Regulamin

Opłata startowa wynosi:

  • przez rejestrację i płatność do 24.06.2019 r. do godziny 23:59 – 60 Euro (270 PLN),
  • na miejscu – 70 Euro (315 PLN).

Płatność poprzez wpłatę na konto bankowe organizatora:
Bank Spółdzielczy w Żywcu: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010
Fundacja FOR EVENT
Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, Narodowość, Kategoria, Data Urodzenia.

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik otrzymuje:
• zabezpieczenie medyczne,
• ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków,
• numer startowy,
• dwudniowy (29-30.06.2019) karnet na wyciąg Szczyrk-Jaworzyna-Skrzyczne.

Organizator nie zwraca opłaty startowej osobom po uiszczeniu opłaty, które nie ukończyły zawodów lub nie zgłosiły się na start, nie odebrały numeru startowego.

Potwierdzenie zgłoszenia do zawodów należy dokonać wypełniając formularz znajdujący się w biurze zawodów.
Odbiór numeru startowego możliwy jest tylko w dniu 29.06.2019 r.
Zawodnik musi odebrać numer startowy OSOBIŚCIE lub poprzez swojego MANAGERA (po okazaniu odpowiedniej licencji narodowej federacji) w Biurze Zawodów, tylko i wyłącznie w dniu weryfikacji zgłoszenia na zawody, tj. 29.06.2019 r., do godziny 13:00. Nr startowy zostaje wydawany po weryfikacji dokumentu tożsamości, licencji federacji narodowej oraz poprawności wypełnienia oraz podpisu zgłoszenia na udział w zawodach.
W przypadku zawodników niepełnoletnich wymagana jest obecność rodziców lub prawnych opiekunów podczas zawodów oraz wypełnienie pisemnej zgody poprzez rodzica lub prawnego opiekuna, dostępnej w biurze zawodów. Pracownik Biura Zawodów ma prawo wylegitymować rodzica lub prawnego opiekuna w celu potwierdzenia jego tożsamości.

Kategorie Hard Downhill League 2019 - UCI C2:
• ELITE MEN (ur. 2002 i wcześniej) posiadający licencję Elita lub U23 – orlik),
• JUNIOR MEN (Posiadający licencję Junior lub Junior młodszy z rocznika 2003-2005),
• ELITE WOMEN (ur.2002 i wcześniej) posiadające licencję Elita lub U23 – orlik),
• JUNIOR WOMEN (Posiadające licencję Juniorka lub Juniorka młodsza z rocznika 2003-2005),
• MASTERS I (ur. 1980-1988), posiadający licencję Masters,
• MASTERS II (ur. 1979 i wcześniej), posiadający licencję Masters,
• OPEN (ur. 2005 i wcześniej) - zawodnicy nieposiadający licencji.

 

Kategorie:
  • Elite Men (1960 - 2002)
  • Elite Women (1960 - 2002)
  • Junior Men (2003 - 2005)
  • Junior Women (2003 - 2005)
  • Masters I (1980 - 1988)
  • Masters II (1950 - 1979)
  • Open (1960 - 2005)
Limit zawodników:
brak limitu
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Adamczyk Wojciech POL Godziszka Open -
2 Aleshchenkov Anton RUS Kaliningrad Masters I LVK racing
3 Balázs István Bognár POL Budapest Elite Men FRO Racing
4 Barchański Adam POL Cieszyn Open Molek Serwis
5 Bednarek Filip POL Bochnia Open nector&Fansport Team
6 Beťko Martin SVK Prešov Elite Men Cycology.cz
7 Bęczkowski Filip POL Gorzów Wlkp. Open UbezpieczeniaWatral.pl Downhill Team
8 Białek Konrad POL Bielsko-Biała Open -
9 Bieda Marek POL Limanowa Masters I Gravity Revolt
10 Bielak Mikołaj POL Bochnia Open Rfb
11 Bober Mateusz POL Zgierz Junior Men -
12 Bognár Balázs István POL Budapest Elite Men FRO Racing
13 Bognár Balázs István HUN Budapest Elite Men FRO Racing
14 Bojko mateusz POL Cieszyn Open Hadronsport team
15 Brož Hugo CZE Český Těšín Junior Men -
16 Brzeczek Kacper POL Łącko Junior Men Gravity Revolt
17 Bukiej Adrian POL Koronowo Open Nector&FanSport Team
18 Bukowiec Marcin POL Skawina Open Rfb
19 Caputa Adrian POL Lipowa Open HIGH FIVE CREW
20 Cegielski Kacper POL Gorzów Wielkopolski Junior Men -
21 Čermák Jiří CZE Sušice Masters I BIKE Racing Sušice
22 Chodzicki Hubert POL Gniezno Open Gniezno Downhill Team
23 chruślicki kacper POL nowy sącz Open -
24 Dmitriy Zhuikov RUS Калининград Open LVK racing
25 Dubiel Wojciech POL Zawada Open -
26 Folvarčný Petr CZE Český Těšín Elite Men DH Cyklo Tým Horní Bludovice
27 Fuzesi Matyas HUN Szentendre Junior Men LiMiT Racing Team
28 Fuzesi Daniel HUN Szentendre Junior Men LiMiT Racing Team
29 Gabryś Andrzej POL Polanka Open -
30 Gardeła Tomasz POL Kraków Masters I Born2Bike
31 Gembalik Piotr POL Sanok Masters II SKK Syndrome Racing
32 Giebiszer Andre HUN Dorgicse Elite Men LiMiT Racing Team
33 Gładysz Szymon POL Sanok Junior Men SKK Syndrome Racing
34 Gładysz Kamil POL Sanok Elite Men SKK Syndrome Racing
35 Gorączko Filip POL Dobczyce Open -
36 Górski Jakub POL Krynica-Zdrój Open -
37 Hájek Martin CZE Nový Hrozenkov Elite Men VYKUPUJU.CZ
38 Halik Hubert POL Okocim Open Nector&FansportTeam
39 Harężlak Michał POL Międzybrodzie Bialskie Open -
40 Hryszko Artur POL Sanok Elite Men WINTERTAL Racing Team
41 Jasiński Mateusz POL Kraków Masters I GO RIDE - NS BIKES Racing Team
42 Jodko Maciej POL Rzeszów Open Specialized MTB Academy
43 Kasperek Mateusz POL Kraków Elite Men Bike Brothers
44 Keresztes Peter HUN Bicske Elite Men LiMiT Racing Team
45 Klaus Grzegorz POL Cieszyn Open -
46 Konstanty Damian POL Nowy Sącz Elite Men Gravity Revolt
47 Kosiński Piotr POL Wrocław Masters II 3 Racing Downhill Group
48 Kostka Witold POL Świerczyniec Masters I Flying.Pigs
49 Kowalski Bartłomiej POL Kielce Open -
50 Krawczyk Krzysztof POL Wrocław Masters I -
51 Kuzmenko Aleksandr RUS Moscow Elite Men Intense Racing Russia
52 Lenthar Gabor HUN Budapest Elite Men FRO Racing
53 Łachman Krzysztof POL Radziszów Open -
54 Macura Sebastian POL Cieszyn Elite Men ABC AREK BIKE CENTER
55 Madej Łukasz POL Rzeszów Open Mtb academy
56 Madzia Mateusz POL Brenna Elite Men -
57 Marchwiany Mikołaj POL Przemyśl Junior Men Metod Mates
58 Maszner Kacper POL Koronowo Junior Men Storm Racing Team
59 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Open HIGH FIVE CREW
60 Michalski Łukasz POL Zgierz Open -
61 Miśkiewicz Artur POL Zgierz Masters I GO RIDE
62 Mochocki Paweł POL Łodź Open -
63 Mól Dawid POL Limanowa Masters II KRW LIMANOWA
64 Nytra Wojtek POL Cieszyn Elite Men -
65 Ofat Daniel POL Radom Open Point Of Destiny
66 Ogonowski Sebastian POL Bielsko Biała Masters II Flow'N'Roll Bielsko Biała
67 Olchawa Dominik POL Brenna Junior Men LIFE TEAM
68 Olszewsli Artur POL Żywiec Open -
69 Palotai Gabor HUN Budapest Elite Men FRO Racing
70 Pałka Dawid POL Limanowa Open KRW Limanowa
71 Panek Artur POL Wisła Open -
72 Papierz Jakub POL Rabka Open BORN TO BIKE
73 Paučin Samuel SVK Bošáca Open Deem Racing Team
74 Pekař Jakub CZE Karolinka Elite Men VYKUPUJU.CZ
75 Pryimachek Iegor UKR Kyiv Elite Men Primach Team
76 Przybysławska Patrycja POL Wrocław Junior Women -
77 Przybysławski Tomasz POL Mokronos Górny Masters II -
78 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Elite Men Leatt Protectives Polska
79 Radwański Norbert POL Sanok Open SKK SYNDROME RACING
80 Raszka Łukasz POL Bystra Open LIFE TEAM
81 Raszyk Bartłomiej POL Wisła Junior Men -
82 Rawick Filip POL Rędziny Elite Men B.P.Reactor
83 Rawicki Łukasz POL Rędziny Masters II Veloprojekt Racing Team
84 Rawicki Iwo POL Rędziny Junior Men VeloProjekt Racing Team
85 Rawicki iworawicki@gmail.com POL Iwo Junior Men VeloProjekt Racing Team
86 Rękoś Maciej POL Głogów Open -
87 Rutkowski Jakub POL Chełm Open Karpiel Bikes
88 Rybaczuk Adrian POL Stargard Junior Men Steeze Crew
89 Rygielska-Szymańska Ewa POL Warszawa Elite Women niezrzeszona
90 Rzeszótko Miłosz POL Godziszka Open -
91 Rzeźnik Bartłomiej POL Straszydle Open Pan Rower
92 Sidzina Kacper POL Brenna Open BRAK
93 Skowronski Piotr POL Waksmund Junior Men 2003
94 SKUBISZ Łukasz POL Chełm Śląski Masters I Flying. Pigs
95 Slezáček Tomáš SVK Zemianske Podhradie Junior Men Deem Racing Team
96 Starus Łukasz POL BRATOSZEWICE Open Hadronsport
97 Suchomel Milan CZE Uničov Masters II BIKE TEAM Uničov
98 Szasz Andras HUN Budapest Junior Men LiMiT Racing Team
99 Szpiech Maciej POL Niemodlin Junior Men -
100 Szymański Artur POL Warszawa Masters II niezrzeszony
101 Świercz Kamil POL Kielce Elite Men -
102 Talar Łukasz POL Łukowica Open KRW LIMANOWA
103 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Junior Men Team Fast Line Racing
104 Tłusty Jakub POL Jawor Open -
105 Tokarski Grzegorz POL Kielce Open -
106 Turek Patryk POL Tylmanowa Open RMK Tylmanowa
107 Vincze Erzsebet HUN Gyula Elite Women LiMiT Racing Team
108 Vítek Martin CZE Vlašim Masters I Toohightodie
109 Wieczorkiewicz Aleksander POL Warszawa Masters I 3Racing Downhill Group
110 Włodarski Jan POL Bielsko-Biała Masters I -
111 Woźniak Piotr POL Skierniewice Masters I SSR-TEAM
112 Zapisek Jan POL Komorów Masters I Klub Kolarski Komobike
113 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Open SLOW MOTION OPOLE
114 Zhuikov Dmitriy RUS Kaliningrad Open LVK racing
115 Zieliński Grzegorz POL Bielsko-Biała Elite Men -
116 Ziobro Michał POL Spytkowice Elite Men ABC-ArekBikeCenter
117 Żurek Michał POL Dębica Open NotBad Suspension Racing