Miejsce:
Brenna/Stary Groń
Dyscyplina:
rowery
Data:
2019-09-29
Organizator:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub +48 536 004 897,
Zapisy do:
2019-09-26 23:00
Opis:

Regulamin zawodów

Wybrane fragmenty z Regulaminu:

Local Series of Downhill 2019 to zawody ogólnodostępne. Uczestnikiem zostanie każda osoba, która ukończyła 12 rok życia oraz spełni warunki Regulaminu.

Zawody odbędą się w dniach 28-29.09.2019 r. w Polsce w miejscowości Brenna (woj. śląskie) – na górze Stary Groń, Ul. Sportowa 4, 43-438 Brenna.
Biuro Zawodów będzie się mieścić przy dolnej stacji wyciągu orczykowego Ośrodka Stary Groń i czynne będzie w dniach 28-29.09.2019 r. w godz. 08:00 – 16:00.

Opłata startowa:

Opłatę startową można dokonać w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu). Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 02.09.2019 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 23.09.2019 r. godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 23.09.2019 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 28.09.2019 r.
Kategorie:
  • Kobiety
  • Hardtail
  • Full
Limit zawodników:
brak limitu
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Banot Aleksander POL Cieszyn Full -
2 Barchański Adam POL Cieszyn Full Molek Serwis
3 Biegun Dawid POL Świnna Hardtail -
4 Bojko mateusz POL Cieszyn Full Hadronsport team
5 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
6 Broda Kamil POL Brenna Hardtail -
7 Brzozowski Krystian POL Bielsko-Biała Full -
8 Buda Patrycja POL Pcim Kobiety Hadronsport
9 Bukiej Adrian POL Koronowo Full Nector&FanSport Team
10 Bury Kacper POL Brenna Full -
11 Ciechanowski Konrad POL Wrocław Full -
12 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety Gwiezdna Flota
13 Ferefecki Fabian POL Brenna Full -
14 Gabryś Andrzej POL Polanka Full -
15 Górski Jakub POL Krynica-Zdrój Hardtail -
16 Gwóźdź Wiktor POL Mikołów Full -
17 Handzlik Mateusz POL Bujakow Full -
18 Herzyk Łukasz POL Brenna Full LIFE TEAM
19 Holeksa Kamil POL Brenna Hardtail -
20 Hubczyk Dawid POL Ustroń Full -
21 Juroszek Dawid POL Cieszyn Full -
22 Kaczmarekn Kacper POL Czechowice-Dziedzice Full -
23 Kaleta Alan POL Zawiercie Full -
24 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full SLOW MOTION OPOLE
25 Kasperek Bartek POL Bielsko Biala Full -
26 Kliś Kacper POL Wilkowice Full -
27 Kochel Artur POL Żarki Letnisko Hardtail -
28 Kokolus Michał POL Chybie Full -
29 Kowalski Wojtek POL Bielsko Biała Full -
30 Kozielski Kamil POL Mszana Full -
31 Kozubski Konrad POL Złotoryja Full DH Grodziec
32 Kuczera Samuel POL Brenna Hardtail -
33 Kuźnik Kamil POL Rychwałdek Full -
34 Ligocki Dawid POL Hażlach Full -
35 Łachman Krzysztof POL Radziszów Full Filthy Dirty
36 Madzia Wojciech POL Brenna Full -
37 Marchwiany Mikołaj POL Przemyśl Full Metod Mates
38 Marek Maksymilian POL Szczyrk Full -
39 Matlak Korneliusz POL Bystra Full -
40 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
41 Miśkiewicz Artur POL Zgierz Full GO RIDE
42 Niemczyk Szymon POL Goleszów Full BORn2R1D3
43 Nowacki Szymon POL Bielsko-Biała Full -
44 Nytra Wojtek POL Cieszyn Full -
45 Olchawa Dominik POL Brenna Full LIFE TEAM
46 Osys Aleksander POL Wlodowice Hardtail -
47 Oślak Maciej POL Bielsko-Biała Full -
48 Pamula Karol POL Międzybrodzie Bialskie Full -
49 Piękny Jakub POL Skoczòw Full BORn2R1D3
50 Piszczek Radosław POL Żory Full -
51 Polaczek Grzegorz POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
52 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
53 Radomski Dawid POL Pogórze Full Skoczuf Team
54 Rawicki Filip POL Rędziny Full B.P.Reactor
55 Różnicki Dan POL Bażanowice Full -
56 Ryś Artur POL Ustroń Hardtail -
57 Rzeźnik Bartłomiej POL Straszydle Full Pan Rower
58 Sidzina Kacper POL Brenna Full BRAK
59 Sitarz Konrad POL Kobiernice Full -
60 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
61 Stanoszek Dominik POL Świecie Hardtail -
62 Starus Łukasz POL BRATOSZEWICE Full Hadronsport
63 Szpiech Maciej POL Niemodlin Full -
64 Sztoler Maciek POL Cieszyn Full Suicide Gravity Team
65 Sztwiertnia Dawid POL Brenna Hardtail -
66 Szumny Tomasz POL Jawor Full -
67 Szynkler Paweł POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
68 Ślusarczyk Paweł POL Gliwice Full -
69 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full -
70 Tłusty Jakub POL Jawor Full -
71 Tomala Maciej POL Czechowice -Dziedzice Full -
72 Turek Patryk POL Tylmanowa Full RMK Tylmanowa
73 Tylka Jakub POL Kraków Full -
74 Uchyła Konrad POL Goleszów Full -
75 Widera Jakub POL Tychy Full -
76 Zębik Tymoteusz POL Kiczyce Full Skoczuf Team
77 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Full SLOW MOTION OPOLE
78 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Hardtail -
79 Żuławiński Karol POL Kraków Full Gravity Bike Poland