Miejsce:
Wisła/Stożek
Dyscyplina:
rowery
Data:
2019-09-15
Organizator:
Fundacja For Event,
Zapisy do:
2019-09-13 20:00
Opis:

Regulamin

Wybrane fragmenty z Regulaminu:

Opłata startowa wynosi:

  • Przez rejestrację i płatność na konto do 01.08.2019 r. do godziny 23:59 – 120 zł,
  • Przez rejestrację i płatność na konto do wtorku poprzedzającego wydarzenie tj. 10.09.2019 r. do godziny 23:59 – 150 zł,
  • Na miejscu – 180 zł.

Płatność poprzez wpłatę na konto bankowe organizatora Fundacja FOR EVENT:
Bank Spółdzielczy w Żywcu: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010

Zawodnik musi odebrać numer startowy OSOBIŚCIE lub poprzez swojego MANAGERA w Biurze Zawodów (po okazaniu odpowiedniej licencji narodowej federacji), tylko w dniu 14.09.2019 r. do godziny 13:00. Nr startowy zostaje wydany po weryfikacji dokumentu tożsamości, licencji federacji narodowej oraz po poprawnym wypełnieniu zgłoszenia na udział w zawodach.

Kategorie:
  • Elite Men (1960 - 2002)
  • Junior Men (2003 - 2005)
  • Elite Women (1960 - 2002)
  • Junior Women (2003 - 2005)
  • Masters I (1980 - 1988)
  • Masters II (1950 - 1979)
  • Open (1960 - 2005)
Limit zawodników:
250 (wolnych miejsc: 203)
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Ankowski Sebastian POL Szczecin Open -
2 Babraj Mateusz POL Bochnia Open Nector&FanSport Team
3 Barchański Adam POL Cieszyn Open Molek Serwis
4 Boroń Bartek POL Skawina Open -
5 Bukiej Adrian POL Koronowo Open Nector&FanSport Team
6 Cegielski Kacper POL Gorzów Wielkopolski Junior Men -
7 Chodzicki Hubert POL Gniezno Junior Men Gniezno Downhill Team
8 Gabryś Andrzej POL Polanka Open -
9 Gaik Piotr POL Słopnice Elite Men Gravity Revolt
10 Górski Jakub POL Krynica-Zdrój Junior Men -
11 Halberda Bartek POL Bochnia Junior Men nector & fansport team
12 Kochel Artur POL Żarki Letnisko Open -
13 Łachman Krzysztof POL Radziszów Open -
14 Macura Sebastian POL Cieszyn Elite Men ABC AREK BIKE CENTER
15 Małaszkiewicz Jacek POL Białystok Masters I Born2bike
16 Maszner Kacper POL Koronowo Open Storm Racing Team
17 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Open HIGH FIVE CREW
18 Mól Dawid POL Limanowa Masters II KRW LIMANOWA
19 Nytra Wojtek POL Cieszyn Elite Men -
20 Olchawa Dominik POL Brenna Open LIFE TEAM
21 Pałka Dawid POL Limanowa Open KRW Limanowa
22 Pasierbek Damian POL Radziszów Open -
23 Paszkowski Cezary POL Kamienica Open Dzikcrew Racing
24 Paszkowski Cezary POL Kamienica Open -
25 Piszczek Radosław POL Żory Open -
26 Podgórski Sebastian POL Tylmanowa Junior Men Gravity Revolt
27 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Elite Men Leatt Protectives Polska
28 Raszka Łukasz POL Bystra Open LIFE TEAM
29 Raszyk Bartłomiej POL Wisła Junior Men -
30 Rawicki Łukasz POL Rędziny Masters II Veloprojekt Racing Team
31 Rękoś Maciej POL Glogow Open -
32 Starus Łukasz POL BRATOSZEWICE Open Hadronsport
33 Sviderskis Rokas LTU Kaunas Junior Men Sviderskis Racing Team
34 Szpiech Maciej POL Niemodlin Junior Men -
35 Szumny Tomasz POL Jawor Open -
36 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Junior Men -
37 Tłusty Jakub POL Jawor Open -
38 Tokarski Grzegorz POL Kielce Junior Men -
39 Tomala Maciej POL Czechowice -Dziedzice Open -
40 Turek Patryk POL Tylmanowa Junior Men RMK Tylmanowa
41 Walaszczyk Patryk POL Skwierzynka Open Bakłażan Racing
42 Wańda Jarosław POL Skawina Open -
43 Widera Jakub POL Tychy Junior Men -
44 Włodarski Jan POL Bielsko-Biała Masters I -
45 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Open SLOW MOTION OPOLE
46 Ziobro Michał POL Spytkowice Elite Men ABC-ArekBikeCenter
47 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Open -