Miejsce:
Kasina Wlk. / Śnieżnica
Dyscyplina:
rowery
Data:
2018-07-22
Organizator:
Agencja Sport UP sp. z o.o., http://www.downhillcup.eu
Zapisy do:
2018-07-18 23:59
Opis:

Regulamin zawodów

Wybrane fragmenty regulaminu:

Warunki uczestnictwa

Diverse Downhill Contest to zawody ogólnodostępne zarówno dla zawodników z licencją, jak również amatorów (odpowiednie kategorie).

W przypadku zawodników niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów na formularzu dostępnym na stronie www.downhillcup.eu.

Zawodnik ma mieć sprawny rower, kask pełny - integralny, ochraniacze zabezpieczające (nakolanniki, ochraniacze na łokcie, ochraniacz kręgosłupa – żółw) oraz rękawiczki.

Zapisy oraz opłaty startowe

Zapisy na zawody przyjmowane są dla wszystkich kategorii poprzez Internet lub w biurze zawodów (przy dolnej stacji kolei) w dniu poprzedzającym zawody (sobota) w godz.: 8.30-13.00.

Opłata startowa wynosi: 70 pln. Dla zawodników zarejestrowanych internetowo, którzy nie uiścili wcześniej opłaty startowej oraz dla zawodników dopiero rejestrujących się w przed dzień zawodów płatność gotówką wynosić będzie 80 pln.

Zasady rozgrywania

Czas mierzony jest w dwóch przejazdach (kwalifikacje, finał).Do finałowego przejazdu kwalifikuje się :
- 30 zawodników z licencją kolarską
- 25 zawodników w kategorii: Hobby Junior, Hobby Hardtail, Hobby Full z najlepszym czasem pierwszego przejazdu.

Do ostatecznej klasyfikacji liczony jest czas przejazdu w finale.
Zawodnicy startują w odstępach 1 minutowych. W przypadku dużej ilości uczestników odstęp może ulec skróceniu.
Niestawienie się na start w wyznaczonym czasie grozi dyskwalifikacją.
Zawodnicy startują z numerami dostarczonymi przez organizatora, umieszczonymi na kierownicy z przodu roweru.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decydują Sędzia Główny w porozumieniu z Dyrektorem zawodów.

Ramowy Program Zawodów:

05.05.2018 r. (sobota)
godz. 08:00- odprawa służb zabezpieczających
godz. 08:30 – 13:00 - przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych
godz. 08:30 – 9:30 - obowiązkowa piesza inspekcja trasy przez zawodników (dotyczy zawodników z licencją)
godz. 9:30 – 15:00 - obowiązkowy trening z zatrzymywaniem
godz. 15:00 – 17:00 - trening non stop dla zawodników z licencją
godz. 17:00 MONSTER BEST WHIP CONTEST

06.05.2018 r. (niedziela)
godz. 8:00 - odprawa służb zabezpieczających i wywieszenie list startowych w biurze zawodów
godz. 8:30 - 10:00 - trening dla wszystkich kategorii
godz. 10:00 - 11:00 - trening tylko dla zawodników z licencją kolarską
godz. 11:30 - 13:30 - eliminacje
godz. 14:00 – 16:00 - finały
15 minut po zakończeniu finału - dekoracja zwycięzców

Kategorie:
  • Kobiety
  • Masters II (1940 - 1978)
  • Masters I (1979 - 1987)
  • Junior (2000 - 2003)
  • Elita
  • Hobby Junior
  • Hobby Hardtail
  • Hobby Full
Limit zawodników:
400 (wolnych miejsc: 399)
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub Czy zapłacono?
1 Bajor Wojciech POL Krzywaczka Hobby Full HIGH FIVE Racing Team ZAPŁAĆ
2 Baranik Krystian POL Kraków Hobby Full - ZAPŁAĆ
3 Bijatowski Krystian POL Mszana Dolna Hobby Junior BikeMszana ZAPŁAĆ
4 Bojko mateusz POL Cieszyn Hobby Full Suicide Gravity Team ZAPŁAĆ
5 Borówka Wojciech POL Kozielno Junior Levitate DH Team ZAPŁAĆ
6 Brzeczek Kacper POL Łącko Hobby Junior Gravity Revolt ZAPŁAĆ
7 Bukiej Adrian POL Koronowo Junior SHRED TEAM POLAND ZAPŁAĆ
8 Chodzicki Hubert POL Gniezno Hobby Junior Gniezno Downhill Team ZAPŁAĆ
9 Ciułkowski Jakub POL Brzezna Hobby Junior - ZAPŁAĆ
10 Darzycki Piotr POL Racibórz Hobby Full - ZAPŁAĆ
11 Folga Franciszek POL Kielce Hobby Junior SDR Dh Team ZAPŁAĆ
12 Gembalik Piotr POL Sanok Masters II SYNDROME RACING ZAPŁAĆ
13 Głód Radosław POL Międzybrodzie Żywieckie Hobby Hardtail - ZAPŁAĆ
14 Herman Wladyslaw POL Sopot Hobby Junior Sopot ZAPŁAĆ
15 Herman Wlodzimierz POL Sopot Hobby Hardtail Sopot ZAPŁAĆ
16 Kaczmarczyk Krzysztof POL Kraków Junior GoRide Racing Team ZAPŁAĆ
17 Kamiński Maciej POL Koronowo Hobby Junior Storm Racing Team ZAPŁAĆ
18 Kasperek Mateusz POL Kraków Hobby Full Aljot/Kenda/ProX/JustGym ZAPŁAĆ
19 Kmiecik Grzegorz POL Świdnik Hobby Full Gravity Revolt ZAPŁAĆ
20 Kolczyński Paweł POL Koronowo Hobby Junior Storm Racing Team ZAPŁAĆ
21 Kruk Krystian POL Przemyśl Junior - ZAPŁAĆ
22 Kulasek Mateusz POL Sedziszow Hobby Full - ZAPŁAĆ
23 Łachman Krzysztof POL Radziszów Hobby Junior - ZAPŁAĆ
24 Magdziarz Bartosz POL Sosnowiec Masters I - ZAPŁAĆ
25 Maszner Kacper POL Koronowo Hobby Junior Storm Racing Team ZAPŁAĆ
26 Mika Tomasz POL Kraków Hobby Full - ZAPŁAĆ
27 Pasierbek Damian POL Radziszów Hobby Junior - ZAPŁAĆ
28 Przybysz Ryszard POL Kraków Junior Team Social Social King ZAPŁAĆ
29 Ranosz Wojciech POL Słopnice Junior GRAVITY REVOLT ZAPŁAĆ
30 Rygielska-Szymańska Ewa POL Warszawa Kobiety niezrzeszona ZAPŁAĆ
31 Rzeźnik Bartłomiej POL Straszydle Hobby Junior - Tak
32 Sermak Jakub POL Międzybrodzie Żywieckie Góra Żor Hobby Full - ZAPŁAĆ
33 Smętek Mateusz POL Spytkowice Hobby Full - ZAPŁAĆ
34 Szymański Artur POL Warszawa Masters II niezrzeszony ZAPŁAĆ
35 Ścieszka Adrian POL ŻYWIEC Elita - ZAPŁAĆ
36 Świercz Kamil POL Kielce Elita Jedziemy Swoje Racing Team ZAPŁAĆ
37 Tokarski Grzesiek POL Kielce Hobby Junior - ZAPŁAĆ
38 Turek Patryk POL Tylmanowa Hobby Junior RMK Tylmanowa ZAPŁAĆ
39 Widera Jakub POL Tychy Hobby Junior - ZAPŁAĆ
40 Włodarski Jan POL Bielsko-Biała Masters I - ZAPŁAĆ
41 Wojtaszek Szymon POL Dębica Hobby Junior Bike Brothers ZAPŁAĆ
42 Wolski Michał POL Koszalin Hobby Junior Koszalin ZAPŁAĆ
43 Zając Piotr POL Spytkowice Hobby Full - ZAPŁAĆ