Miejsce:
Polanka Wielka
Dyscyplina:
rowery
Data:
2021-06-26
Organizator:
Zapisy do:
2021-06-25 20:00
Opis:

Regulamin zawodów

W skrócie:

  • szczegóły w regulaminie,
  • zawody bez opłaty startowej,
  • rejestracja tylko internetowo,
  • zgoda rodzica dla niepełnoletnich - druk do pobrania,
  • biuro zawodów i treningi od 12:00 do 13:45, start zawodów 14:00.
NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Największy w Polsce cykl zawodów na pumptrakach! Rywalizacja odbywa się na rowerach oraz hulajnogach, a zawodnicy walczą o tytuł najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki w Polsce na pumptracku! Oprócz sportowej rywalizacji w danych kategoriach, zawodnicy mogą także przystąpić do rywalizacji z Ambasadorami cyklu, którymi są: Szymon Godziek, Marcin Rot, Gustaw Dądela, Bartosz Giemza, Maciej Dąbek, Chillriderki.
 
Zawody odbywają sięna najlepszych pumptrakach w Polsce. Na każdej imprezie oprócz sportowej rywalizacji: strefa chillu od Red Bulla, testy rowerów NS Bikes, food trucki, muzyka na żywo i wiele innych!
 
ZAPISY TYLKO INTERNETOWO
Odbywają się tylko internetowo poprzez niniejszą stronę. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji do zawodów.
Każdy zarejestrowany zawodnik w dniu zawodów musi potwierdzić swój udział w biurze zawodów w celu podpisania listy startowej oraz regulaminu i odbioru numeru startowego!
Osoby niepełnoletnie w dni uzawodów muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekun na start, która jest do pobrania z niniejszej strony.
 
WALKA O WIELKI FINAŁ
Rywalizacja w kategorii PRO oraz KOBIETY odbywa się o prawo startu w Wielkim Finale cyklu Nie Pompujesz - Nie Jedziesz, który odbędzie się 05.09.2021 na torze w Nowej Soli. Awans uzyska trzech najlepszych zawodników z kategorii Pro oraz Kobiety.
 
Zwycięzca całego cyklu w kategorii PRO oraz Kobiety otrzyma tytuł Najszybszego Polaka i Najszybszej Polki na pumptracku oraz atrakcyjne nagrody! Walcz o wielki finał!
 
KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Pozostałe kategorie jak i Pro oraz Kobiety zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej cyklu Nie Pompujesz - Nie Jedziesz, która jest aktualizowana po zakończeniu każdej rundy na stronie www.43ride.com i pompuje.pl! Startuj we wszystkich rundach i walcz o zwycięstwo w swojej kategorii! 
 
SZCZEGÓŁY, HRAMONOGRAM ZAWODÓW I MATERIAŁY Z RUND NA SOCIAL MEDIA:
FACEBOOK.com/Pompuje
INSTAGRAM.com/Pompuje_pumptrack
Grupa FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/pompuje
YOU TUBE: https://youtu.be/sm5X4HHtTGM

 

PARTNERZY CYKLU NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Sound of Gravity, NS Bikes, Red Bull, BT Project, LECH Free, 43ride.com, Małopolska

Kategorie:
  • Pro (pumptrack)
  • Kobiety (pumptrack)
  • Kids (pumptrack) (2009 - 2015)
  • Amator (pumptrack)
  • Hulajnoga (pumptrack)
Limit zawodników:
150 (wolnych miejsc: 0)
Zapisy:
Limit zawodników został osiągnięty.
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Abramowicz Antoni POL Wrocław Amator (pumptrack) -
2 Bać Grzegorz POL Boguchwała Pro (pumptrack) WM Bikes Rzeszów
3 Bajor Lena POL kraków Kids (pumptrack) Bajor Team
4 Bandurowski Kamil POL Nowa Sól Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
5 Baron Mateusz POL Czechowice-Dziedzice Amator (pumptrack) -
6 Białajczuk Michał POL Brzeg Pro (pumptrack) RKS HUWDU
7 Białobrzewski Kacper POL Kiełczów Amator (pumptrack) -
8 Białoń Piotr POL Starachowice Amator (pumptrack) Power-Bikes
9 Blinda Dorota POL Katowice Kobiety (pumptrack) -
10 Borowczyk Ksawery POL Polanka Wielka Kids (pumptrack) -
11 Braś Wiktor POL Kraków Kids (pumptrack) BrASie
12 Bryndza Aleksandra POL Goczałkowice-Zdrój Kobiety (pumptrack) -
13 Buda Szymon POL Wadowice Kids (pumptrack) -
14 Burz Krystian POL Hermanowa Pro (pumptrack) HSTLV
15 Cegielski Kacper POL Wrocław Amator (pumptrack) -
16 Cholewa Kamil POL Klecza Górna Amator (pumptrack) -
17 Chrapek Iwo POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
18 Ciuchta Janek POL Bulowice Pro (pumptrack) J3b4cp1s
19 Czermak Wojciech POL Kalwaria Zebrzydowska Pro (pumptrack) -
20 Czubacki Igor POL Katowice Pro (pumptrack) gul gul racing team
21 Domagała Anna POL Sosnowiec Kobiety (pumptrack) -
22 Drabczyk Norbert POL Polanka Wielka Hulajnoga (pumptrack) -
23 Druszczowski Maciej POL Polanka Wielka Pro (pumptrack) Brak
24 Dudek Dawid POL Polanka wielka Amator (pumptrack) JP
25 Dzierzgwa Bartosz POL Nowa Sól Kids (pumptrack) SPARK BMX RACING Nowa Sól
26 Fraś Adam POL Andrychów Amator (pumptrack) -
27 Gagracz Krystian POL Polanka Wielka Pro (pumptrack) -
28 Gancarczyk Kacper POL Zator Amator (pumptrack) -
29 Głąbek Przemysław POL Pszczyna Pro (pumptrack) -
30 Gmur Mateusz POL Czechowice-Dziedzice Amator (pumptrack) -
31 Gnojek Wojciech POL Barwałd Średni Pro (pumptrack) -
32 Godziek Dawid POL Suszec Pro (pumptrack) -
33 Gondzik Dawid POL Goczałkowice-zdrój Amator (pumptrack) BUA I SPÓŁA RACING
34 Gorlicki Emil POL Uciechów Kids (pumptrack) LKS atom boxmet k2 dzierżoniów
35 Gorlicki Daniel POL Uciechów Kids (pumptrack) LKS atom boxmet k2 dzierżoniów
36 Góra Artur POL Stara Wieś Amator (pumptrack) -
37 Grabowski Adrian POL Wrocław Amator (pumptrack) -
38 Gwizdoń Piotr POL Bielsko-Biała Amator (pumptrack) Enduro Brothers
39 Habdas Szymon POL Pisarzowice Amator (pumptrack) -
40 Jamróz Marcin POL Dąbrowa Górnicza Amator (pumptrack) -
41 Jarosiewicz Hanna POL Żywiec Kids (pumptrack) BATI SPORT Żywiec
42 Jarosiewicz Wiktor POL Żywiec Amator (pumptrack) BATI SPORT Żywiec
43 Jarosz Wojciech POL Wadowice Kids (pumptrack) -
44 Jarosz Piotr POL Wadowice Kids (pumptrack) -
45 Johnson Carl POL Graboszyce Amator (pumptrack) Grove Street
46 Jurecki Oliwier POL Kęty Amator (pumptrack) WaycherTEAM
47 Kaczmarczyk Krzysztof POL Kraków Pro (pumptrack) TRIPULA
48 Kantor Jakub POL Częstochowa Pro (pumptrack) E-rowery.pl
49 Kawulak Dominik POL Rybnik Amator (pumptrack) Gobike.pro
50 Kleszcz Kacper POL Oświęcim Amator (pumptrack) -
51 Kołosionek Maciej POL Wrocław Amator (pumptrack) -
52 Kosior Jan POL Pszczyna Pro (pumptrack) -
53 Kowalski Karol POL Katowice Kids (pumptrack) -
54 Krężocki Michał POL Oświęcim Amator (pumptrack) -
55 Krupa Kacper POL Wola Amator (pumptrack) BUA I SPÓŁA RACING
56 Krywult Piotr POL Stara Wieś Amator (pumptrack) -
57 Krzemiński Tomasz POL Wrocław Pro (pumptrack) AgrestDirt
58 Krzykwa Miłosz POL wrocław Amator (pumptrack) -
59 Kudra Marika POL Paszkówka Kobiety (pumptrack) Ks Aquila Wadowice
60 Kukulski Oliwier POL Strawczynek Amator (pumptrack) -
61 Kulesza Robert POL Klaudyn Pro (pumptrack) -
62 Kutek Szymon POL Polanka wielka Kids (pumptrack) -
63 Kutek Jakub POL Polanka Wielka Amator (pumptrack) -
64 Kwaśniok Antoni POL Rybnik Kids (pumptrack) GoBike
65 Lachendro Sebastian POL Sułkowice Amator (pumptrack) -
66 Lawrenz Wiktor POL Kraków Kids (pumptrack) Yugre Bebl
67 Lenart Tytus POL Kraków Kids (pumptrack) Flying Bananas Team
68 Leszczyński Piotr POL Bieruń Pro (pumptrack) BMXLIFE
69 Łaziński Kamil POL Graboszyce Amator (pumptrack) -
70 Łowczynowska Nikola POL Goleniów Kobiety (pumptrack) -
71 Maciejowski Oliwier POL Oświęcim Hulajnoga (pumptrack) -
72 Majchrzak Jakub POL Legnica Amator (pumptrack) -
73 Malinowski Damian POL Limanowa Amator (pumptrack) -
74 Marcinkiewicz Konrad POL Kęty Amator (pumptrack) -
75 Matuszczak Kacper POL Kozy Amator (pumptrack) THE NORTH
76 Mazelanik Oskar "Ozzy" POL Bogunice Kids (pumptrack) NutriaHunters Rybnik
77 Mąkina Tomasz POL Grojec697 Amator (pumptrack) -
78 Michta Miłosz POL Wrocław Pro (pumptrack) -
79 Mikołajek Adam POL Andrychów Hulajnoga (pumptrack) Nie mam
80 Mikuła Ryszard POL Zielona Góra Kids (pumptrack) Spark Nowa Sól
81 Musiał Brajan POL Zator Amator (pumptrack) -
82 Musiał Brajan POL Zator Hulajnoga (pumptrack) -
83 Niedziela Szymon POL Rybnik Kids (pumptrack) GoBike
84 Nikiel Dawid POL Goczałkowice-Zdrój Amator (pumptrack) BUA I SPÓŁA RACING
85 Nowotnik Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) -
86 Ogłuszka Bartłomiej POL Bielsko Biała Amator (pumptrack) -
87 Ogorzelec Jakub POL Roczyny Kids (pumptrack) -
88 Ożóg Tomasz POL Wrocław Amator (pumptrack) FcR
89 Paryła Adrian POL Podolsze Amator (pumptrack) -
90 Patyk Zuzanna POL Oświęcim Kobiety (pumptrack) -
91 Pawelski Marek POL Legnica Amator (pumptrack) -
92 Pianka Oskar POL Kłobuck Pro (pumptrack) -
93 Piecha Mateusz POL Oświęcim Pro (pumptrack) -
94 Piekorz Damian POL Bojszowy Amator (pumptrack) -
95 Piszczek Piotr POL Kraków Amator (pumptrack) -
96 Plura Karol POL Bielsko Biała Pro (pumptrack) BTPROJECT najlepsze pumptracki na świecie
97 Płachta Hubert POL Poręba Wielka Amator (pumptrack) -
98 Płonka Patryk POL Grojec Amator (pumptrack) -
99 Podstawa Olga POL Kłobuck Kobiety (pumptrack) -
100 Prusak Kacper POL Łososina Dolna Amator (pumptrack) -
101 Radwan Konrad POL Grojec Amator (pumptrack) -
102 Radwan Oliwier POL GROJEC Kids (pumptrack) -
103 Rajda Karol POL Wieprz Amator (pumptrack) -
104 Rakoczy Klaudiusz POL Grojec Amator (pumptrack) -
105 Rakoczy Karol POL Grojec Kids (pumptrack) -
106 Rogowiec Kajetan POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
107 Roszkowski Piotr POL Kraków Pro (pumptrack) -
108 Ryndak Nikodem POL Oświęcim Hulajnoga (pumptrack) -
109 Schwendner Kamil POL Wrocław Amator (pumptrack) -
110 Serafiński Michał POL Nowa Sól Kids (pumptrack) SPARK BMX RACING Nowa Sól
111 Serafiński Jan POL Nowa Sól Kids (pumptrack) SPARK BMX RACING Nowa Sól
112 Siwek Przemek POL kozy Amator (pumptrack) -
113 Słowikowska Emilia POL Wołomin Kobiety (pumptrack) -
114 Smoke Big POL Zator Amator (pumptrack) Grove Street
115 Sporek Dawid POL Pszczyna Pro (pumptrack) gul gul racing team
116 Spyra Grzegorz POL Opole Amator (pumptrack) Bgc Spot, Aqfa Riders
117 Strzebońska Hanna POL KRAKÓW Kobiety (pumptrack) KS AQUILA WADOWICE
118 Strzebońska Zosia POL KRAKÓW Kids (pumptrack) KS AQUILA WADOWICE
119 Surma Karol POL Bulowice Amator (pumptrack) -
120 Szewczyk Michał POL Limanowa Amator (pumptrack) PewStal
121 Szewczyk Krzysiek POL Zator Amator (pumptrack) -
122 Szulik Kamil POL Szczejkowice Amator (pumptrack) -
123 Szuma Łukasz POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
124 Śliwiński Michał POL Łowiczki Amator (pumptrack) -
125 Świstek Szymon POL Grojec Amator (pumptrack) -
126 Terlikowski Dawid POL Nowa Sól Kids (pumptrack) SPARK Nowa Sól
127 Tora Łukasz POL Wilamowice Amator (pumptrack) -
128 Trząska Justyna POL Bielsko-Biała Kobiety (pumptrack) SRS Czantoria Ustroń
129 Trząski Arkadiusz POL Bielsko-Biała Amator (pumptrack) -
130 Ulmaniec Arek POL Pcim Kids (pumptrack) .
131 Wajdzik Aleksander POL Wadowice Amator (pumptrack) -
132 Wasiutyński Grzegorz POL Żory Amator (pumptrack) -
133 Wcisło Marcel POL Katowice Pro (pumptrack) gul gul racing team
134 Wicher Jakub POL Kraków Pro (pumptrack) Elemeledudki Racing Team
135 Wicherek Piotr POL Kobiernice Amator (pumptrack) WaycherTEAM
136 Wieczorek Jakub POL Będzin Amator (pumptrack) gul gul racing team
137 Wierzbicki Marcin POL Bełchatów Amator (pumptrack) -
138 Wilkus Dawid POL Wodzisław Śląski Amator (pumptrack) -
139 Witkowski Maks POL Kęty Amator (pumptrack) -
140 Włoch Michał POL Trzebienczyce Amator (pumptrack) -
141 Woś Mikołaj POL Wadowice Amator (pumptrack) -
142 Woźniak Kuba POL Wrocław Amator (pumptrack) FCR
143 Woźniak Kajetan POL Wrocław Amator (pumptrack) -
144 Woźnicki Piotr POL Łękawica Amator (pumptrack) -
145 Wójtowicz Rafał POL Wieliczka Pro (pumptrack) BGC Spot
146 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety (pumptrack) -
147 Wydra Kacper POL Opole Amator (pumptrack) -
148 Zając Szymon POL Czarny Dunajec Kids (pumptrack) -
149 Zapała Alan POL Oblęgorek Amator (pumptrack) -
150 Zwoliński Maciej POL Ziębice Amator (pumptrack) -