Miejsce:
Góra Żar / Międzybrodzie Żywieckie
Dyscyplina:
rowery
Data:
2020-05-10
Organizator:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub tel.: +48 536 004 897,
Zapisy do:
2020-05-08 22:00
Opis:

Pełne informacje o zawodach i płatnościach w Regulaminie.

Regulamin

Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III/IV Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 20.03.2020 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 17.04.2020 r. Godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 17.04.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 09.05.2020 r.
Kategorie:
  • Kobiety
  • Hardtail
  • Full (1940 - 1996)
  • Full U23 (1997 - 2008)
Limit zawodników:
250 (wolnych miejsc: 225)
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Adametz Mateusz POL Nowa Wioska Full U23 -
2 Barchański Adam POL Cieszyn Full U23 Molek Serwis
3 Błaszczak Piotr POL Cieszyn Full Horizon Bikes
4 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
5 Grimaldy Cables Rafael ESP Poznan Full -
6 Iskierka Filip POL Bielsko-Biała Full U23 Smacznego
7 Jaromin Bartłomiej POL Bielsko-Biała Full -
8 Kaszok Marlena POL Międzybrodzie Bialskie Kobiety Suicide Gravity Team
9 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full High Five Crew
10 malinowski jakub POL kamienna góra Full U23 KAMDŻA DH RACING
11 Małaszkiewicz Jacek POL Białystok Full Born2bike
12 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
13 Niemczyk Szymon POL Goleszów Full U23 łaciaty freeride
14 Olszewski Artur POL Żywiec Full High Five Crew
15 Piszczek Radosław POL Żory Full -
16 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
17 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
18 Tabisz Kuba POL Sanok Full U23 SKK SYNDROME RACING
19 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full U23 -
20 Tłusty Jakub POL Jawor Full U23 -
21 Turek Patryk POL Tylmanowa Full U23 RMK Tylmanowa
22 Uchyła Konrad POL Goleszów Full U23 Smacznego
23 Widera Jakub POL Tychy Full U23 -
24 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety Smacznego
25 Żuławiński Karol POL Kraków Full U23 Gravity Bike Poland