Miejsce:
Kasina Wlk. / Śnieżnica
Dyscyplina:
rowery
Data:
2020-04-26
Organizator:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub +48 536 004 897,
Zapisy do:
2020-04-24 22:00
Opis:

Pełne informacje o zawodach i płatnościach w Regulaminie.

Regulamin

Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III/IV Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 20.03.2020 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 03.04.2020 r. Godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 03.04.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 25.04.2020 r.
Kategorie:
  • Kobiety
  • Hardtail
  • Full (1940 - 1996)
  • Full U23 (1997 - 2008)
Limit zawodników:
250 (wolnych miejsc: 168)
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Adamczyk Jakub POL Gołkowice Full U23 -
2 Bartoszek Dominik POL Bielsko-Biała Full U23 Force Enduro Bielsko-Biała
3 Bartoszek Piotr POL Bielsko-Biała Full Force Enduro Bielsko-Biała
4 Borek Tomasz POL Opole Full Slowmotion Opole
5 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
6 Byrski Konrad POL Wadowice Full U23 -
7 Curyło Mateusz POL Kraków Hardtail -
8 Czyszczoń Hubert POL Rabka-Zdrój Full U23 Eskimoo Racing Team
9 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety Gwiezdna Flota
10 Dukalski Mateusz POL Kielce Full U23 Make Piłsud Great Again
11 Gawronek Mikołaj POL Nieporaz Full U23 -
12 Gorączko Filip POL Dobczyce Full U23 -
13 Graczyk Mateusz POL Nakło-Śląskie Full U23 -
14 Grimaldy Rafael ESP Poznan Full -
15 Hodurek Adrian POL Stróża Full U23 -
16 Hojny Mateusz POL Stanisław Dolny Full U23 -
17 Holewik Arkadiusz POL Czerwionka-Leszczyny Full U23 -
18 Hubczyk Dawid POL Ustroń Full U23 -
19 Hubczyk Dawid POL Ustroń Full U23 -
20 Jaromin Bartłomiej POL Bielsko-Biała Full -
21 Jaromin Sylwia POL Bielsko- Biała Kobiety -
22 Kalata Michał POL Krempachy Full -
23 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full U23 SLOW MOTION OPOLE
24 Kałuża Adam POL Cieszyn Full U23 -
25 Kasperek Bartek POL Bielsko- biała Full U23 -
26 Kasperek Mateusz POL Kraków Full U23 ddd
27 Kokolus Michał POL CHYBIE Full U23 -
28 Kowalski Wojtek POL Bielsko Biiała Full U23 Bielsko-Biała
29 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
30 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full High Five Crew
31 Kuczera Samuel POL Brenna Hardtail -
32 Leśniak Paweł POL Tarnowiec Full Hell Riders Tarnów
33 Ligocki Michał POL Częstochowa Full -
34 Lis Filip POL Słopnice Full U23 -
35 MALINOWSKI JAKUB POL kamienna góra Full U23 KAMDŻA DH RACING
36 Małaszkiewicz Jacek POL Białystok Full Born2bike
37 Matulski Rafal POL Sułkowice Full -
38 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
39 Maziarz Marcin POL Tarnów Full Force Enduro Bielsko Biała
40 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
41 Mól Dawid POL Limanowa Full KRW LIMANOWA
42 Multan Zuzanna POL Bochnia Kobiety -
43 Ogonowski Sebastian POL Bielsko Biała Full Force Enduro Bielsko Biała
44 Ogorzały Kacper POL Przysietnica Full U23 -
45 Olszewski Artur POL Żywiec Full High Five Crew
46 Olszowski Wojciech POL Przysietnica Full U23 -
47 Opioła Mateusz POL Słopnice Full U23 -
48 Pasierbek Damian POL Radziszów Full U23 -
49 Piszczek Radosław POL Żory Full -
50 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
51 Ruszkiewicz Jakub POL Kraków Hardtail Team Biotop Racing
52 Ryś Artur POL Ustroń Hardtail -
53 Sarna Jakub POL Czarna góra Full U23 -
54 Skowronski Piotr POL Waksmund Full U23 -
55 Skowronski Piotr POL Waksmund Full U23 -
56 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
57 Starus Łukasz POL Łódź Full Hadronsport
58 Suder Eryk POL Pcim Full U23 -
59 Tabisz Kuba POL Sanok Full U23 SKK SYNDROME RACING
60 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full U23 -
61 Tłusty Jakub POL Jawor Full U23 -
62 Toboła Adrian POL Porąbka Uszewska Full U23 RidersFromBochnia
63 Tokarski Nikodem POL Wrocław Full -
64 Trzop Michał POL Czarna Góra Full U23 -
65 Turek Patryk POL Tylmanowa Full U23 RMK Tylmanowa
66 Tylka Jakub POL Kraków Full U23 -
67 Uchyła Konrad POL Ustroń Full U23 smacznego
68 Wąsowicz Adrian POL Słopnice Full U23 -
69 Widera Jakub POL Tychy Full U23 -
70 Wieczorek Aleksander POL Kielce Full U23 Make Piłsud Great Again
71 Wiktor Bartosz POL Wrocław Full -
72 Włoch Konrad POL Sułkowice Full -
73 Włodarczyk Konrad POL Limanowa Full U23 -
74 Wojciechowski Adrian POL Częstochowa Full -
75 Wojtas Sebastian POL Słopnice Full U23 -
76 Wrona Adrian POL Wadowice Full U23 -
77 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety Smacznego
78 Wrzosek Michał POL Katowice Full KATO-VICE
79 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Full U23 Hell Riders Tarnów
80 Zgryźniak Bartłomiej POL Rybnik Full SLOW MOTION OPOLE
81 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Hardtail -
82 Żuławiński Karol POL Kraków Full U23 Gravity Bike Poland