Miejsce:
Wisła/Stożek
Dyscyplina:
rowery
Data:
2020-06-21
Organizator:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub tel.: +48 536 004 897,
Zapisy do:
2020-06-19 22:00
Opis:

Pełne informacje o zawodach i płatnościach w Regulaminie.

Regulamin

Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III/IV Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 20.03.2020 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 05.06.2020 r. Godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 05.06.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 20.06.2020 r.
Kategorie:
  • Kobiety
  • Hardtail
  • Full (1940 - 1996)
  • Full U23 (1997 - 2008)
Limit zawodników:
250 (wolnych miejsc: 226)
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Barchański Adam POL Cieszyn Full U23 Molek Serwis
2 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
3 Grimaldy Cables Rafael ESP Poznan Full -
4 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full U23 SLOW MOTION OPOLE
5 Kesser Kamil POL Brenna Full U23 -
6 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full High Five Crew
7 malinowski jakub POL kamienna góra Full U23 KAMDŻA DH RACING
8 Małaszkiewicz Jacek POL Białystok Full Born2bike
9 Matulski Rafal POL Sułkowice Full -
10 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
11 Niemczyk Szymon POL Goleszów (Gmina: Goleszów) Full U23 Łaciaty freeride
12 Olszewski Artur POL Żywiec Full High Five Crew
13 Piszczek Radosław POL Żory Full -
14 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
15 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
16 Szymczyna Pawel POL Łąka Prudnicka Full brak
17 Tabisz Kuba POL Sanok Full U23 SKK SYNDROME RACING
18 Tłusty Jakub POL Jawor Full U23 -
19 Turek Patryk POL Tylmanowa Full U23 RMK Tylmanowa
20 Uchyła Konrad POL Goleszów Full U23 Smacznego
21 Widera Jakub POL Tychy Full U23 -
22 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety Smacznego
23 Zgryźniak Bartłomiej POL Rybnik Full SLOW MOTION OPOLE
24 Żuławiński Karol POL Kraków Full U23 Gravity Bike Poland